KONST / Litografier / Färglitografi 13139105
nr 1313 9105
Färglitografi, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad, 1960. Motivet: 47x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:49:24
350 kr
450 kr
600 kr
900 kr